Ramat Gan - Israel

+972 (03) 790-1700

London - United Kingdom

+44 20 8089 7891

Paris - France

+33 7 55 54 86 87

Istanbul - Turkey

+90 212 401 29 92

En Yeni Güncelleme Haberleri: Combined Tab!

Brian Blondy, May 10, 2020

Combined tab, artık kampanyalarınızın varsayılan görünümüdür

Ne anlama geliyor?

Combined tab, kampanyalarınızın varsayılan görünümü haline getirilip, size kampanya performansı ve yapısının tam bir resmini sunar in Display & Video 360.

*Önemli Not: Kampanya seviyesinde bulunan Insertion Order ve Line Item sekmeleri, önümüzdeki haftalarda kaldırılacaktır in Display & Video 360.

Combined tab’in öne çıkan özellikleri:

Kampanya hiyerarşisini tek bir yerde görüntüleyebileceksiniz; Combined tab, kampanyanızda bulunan tüm Insertion Order’ların ve Line Item’ların hiyerarşik bir listesini sunar. Özet görünümünde ayrıca Creative detaylarını da görebileceksiniz.

Yenilenmiş görünüm ve daha hızlı iş akışları:

Kampanyanızda gezinmeyi ve kilit stratejik işlemler için  daha hızlı aksiyon alabileceğiniz çeşitli iyileştirmeler göreceksiniz. Tüm Insertion Order’larını tek bir tıklamayla genişletebilir ve farklı öğeleri yeni simgelerle hızlıca takip edebilirsiniz. Mouse’unuzu bir IO’ın üzerine getirerek, bu IO’ı kolayca filtre edebilir, yeni bir sekmede görüntüleyebilir, yeni bir Line Item oluşturabilirsiniz. Bir IO veya LI’ma filtre uyguladığınızda, yukarıdaki veri kareleri güncellenecektir.

Gelişmiş Filtreleme:

Combined tab, aktif ve duraklatılmış durumlara ek olarak, tamamlanmış yayın tarihlerine göre filtreleme ve ayrıca belirli bir sayıdan fazla gösterim alan Insertion Order ve Line Item gibi gelişmiş filtreler içerir.

Varsayılan bir görünüm belirleyin:

Insertion Order ve Line Item sekmeleri ile aynı Perfomrance, Pacing, Quality ve Optimization görünümlerini görürsünüz. Custom View de dahil olmak üzere her hangi bir gönümü sabitleyebilirsiniz, böylece Combined sekmesine her girdiğinizde varsayılan görünümüz karşınıza gelir.

Summary View ile gerçek zamanlı verileri görün:

Güncellenmiş olan Summary View’de, son bir saatlik gerçek zamanlı performans verileri bulunur, böylece güncel kampanya performansı hakkında fikir edinebilirsini.

Kolaylaştırılmış kampanya kurulumu için kampanya planlarını IO ve LI’lara dönüştürün:

Hızlı bir şekilde kampanyanızı planlayıp, hayata geçirmeye yardımcı olmak için, uygun planlanmış ürünlerinizin medya planınızla eşleşen satır öğelerine dönüştürülmesini sağlamak adına her bir planın yanındaki yeni “Set Up” butonunu kullanın. Daha önce her bir planı bir kampanya içine yeniden oluşturmanız gerekiyordu.